Zálohování a ukládání dat

 

Zálohování a ukládání dat

Řešení pro ukládání, zálohování a archivaci dat představuje páteř infrastruktury informačního systému společnosti.

Navrhneme Vám řešení na míru podle vašich požadavků na dostupnost služeb s dostatečnou a rozšiřitelnou kapacitou pro data společnosti dnes a zítra.

Základní parametry

  • Zabezpečení dat a redundance
  • Dostatečná a rozšiřitelná kapacita
  • Potřebný výkon pro informační systém
  • Efektivní zálohování a obnova dat

Zajistíme trvalou podporu a dohled řešení a jeho budoucí rozvoj podle požadavků a růstu společnosti.

Investice do kvalitního zabezpečení dat je klíčových bod strategie každé firmy a ochrana budoucích investic a pojištění chodu společnosti.

True Image Echo Workstation

true-image-echo-workstation.png

Zálohování stanic s centrální správou

Ideální řešení pro zálohování a obnovu podnikových stanic. Tento software vám dá mnoho možností jako je třeba ukládání záloh na virtuální servery, vzdálená správa zálohování a obnovy a další.

True Image Echo Workstation vám umožní po systémové havárii plnou obnovu systému, bare-metal obnovu, nebo obnovu souborů a adresářů během pár minut. Systém můžete obnovit na stávající systémovou partition, na nový diskový oddíl, nebo přenést zálohu na nový stroj s jiným hardwarem či do virtuálního počítače.

True Image for Microsoft Windows Small Business Server

Malé a střední organizace čelí přinejmenším stejmým hrozbám jako velké podniky, přitom jsou ale více zranitelné v případě havárií. Život malých organizací je závislý na menším počtu serverů, IT zaměstnanců a k dispozici mají měně technických zdrojů než velké podniky, takže obnova dat vyžaduje relativně více personálních a technologických prostředků než ve velkých podnicích. Statistický úřad ve spojených státech zjistil, že 93% všech společností, které prodělají významnou ztrátu dat, ukončí činnost během pěti let. Následek selhání byť jen jednoho kritického serveru může mít pro podnik dramatický dopad na jeho finanční a IT zdraví.

Pro obnovu po haváriích a migraci systému mezi fyzickým a virtuálním prostředím v prostředí Microsoft Small Business Serveru nabízí Acronis True Image for Microsoft Windows Small Business Server vysokou flexibilitu a přidanou hodnotu pro small business servery zapojené v síti.

Stojí vás výpadky serveru desítky tisíc korun za hodinu? Acronis True Image for MS Small Business Server je komplexní řešení pro zálohování a obnovu po haváriích small business serverů, umožní vám pokračovat v práci s minimálními prostoji.

True Image Echo Server for Windows

Jste malá organizace, provozujete vlastní server s kritickými službami a máte omezený rozpočtem na správu IT? Kolik Vás stojí výpadky serveru? Jak rychle jste schopni obnovit práci serveru? Acronis True Image Echo Server for Windows vám poskytne komplexní systémovou ochranu s možností bare-metal obnovy a minimalizuje tak dobu případného výpadku na minimum. Acronis True Image Echo Server podporuje 64 bitové i 32 bitové operační systémy, takže jej můžete použít jak na nové tak starší systémy.

Acronis True Image Echo Server for Windows vám umožní vytvářet obrazy disků, které obsahují operační systém, včetně veškerých aplikací a konfigurace a zálohovat kritické databáze.

 

tisk produktu  Tisk stránky