Malé firmy

Služby a řešení pro malé firmy a kanceláře

Ať už jste jakkoli velká společnost, jste majitelem malé firmy, nebo máte svou živnost popř. pracujete doma, určitě už dnes využíváte služeb nějakého specialisty z řad Vašich známých či jiného externího nebo vlastního specialisty na IT. Pokud nejste spokojeni s kvalitou či rychlostí poskytovaných služeb je nejvyšší čas vyzkoušet naše služby a přesvědčit se o tom, že s námi lze spolupracovat lépe, efektivně a levněji.

Děláte svou práci – na tu se potřebujete soustředit především. Pokud se rozhodnete investovat do výpočetní techniky, hledáte dobrou cenu a srozumitelná, snadno pochopitelná řešení s jednoznačným přínosem pro vaši každodenní práci. Umíme zhodnotit Váš stávající stav výpočetní techniky a určit případná bezpečnostní rizika, navrhnout možná vylepšení ve všech oblastech IT jako je zálohování, antiviry, antispamy, vzdálené přístupy do vlastní sítě, mobilní emaily, atd.

Pomůžeme vám využívat všechny možnosti, které se vám nabízí a vy si můžete být jisti, že díky našim službám bude rychlost a pružnost Vaší hlavní konkurenční výhodou.

Správa IT

10 důvodů proč s námi spolupracovat

Zálohování a ukládání dat

Service pack

Úspory ve správě Vaší IT

tisk produktu  Tisk stránky