Aktuální novinky

Acronis Certifikovaný partner

Naše společnost jako jedna z pouhých 4 společností z celého Moravskoslezského kraje se stala začátkem listopadu Certifikovaným partnerem společnosti Acronis. Nadále tak jsme schopni našim zákazníkům navrhnout a aplikovat na špičkové úrovni to nejlepší řešení zálohování jejich serverů.


Acronis je globálním dodavatelem softwaru pro management zálohování, který korporacím i jednotlivcům umožňuje manipulaci, správu a údržbu dat. Acronis prodává inovativní řešení pro obnovu po haváriích, konsolidaci serverů a virtualizační migraci, která uživatelům umožňuje zachovávat kontinuitu podnikání a zredukovat dobu výpadku ve výpočetních prostředích. Softwarové produkty Acronis jsou prodávány ve více jak 180 zemích a jsou dostupné v 15 jazycích. Další informace najdete v části "zálohování" na našich www stránkách nebo prosím navštivte www.acronis.cz.

Spouštíme novou službu zákazníkům-monitoring serverů

1. října 2009
Nově nabízíme našim zákazníkům využívajícím naší servisní podporu novou službu - Systém GFI MAX na monitoring serverů a nejen jich.
Více inf. najdete v aktualitách, popř. si je vyžádejte v našem servisním středisku..
MAX.png

Ukončen další projekt

30.září 2009

Úspěšně jsme zrealizovali kompletní projekt implementace IT techniky, multimediálních učeben s interaktivními tabulemi, uceleným systémem výuky se servery na platformě MS WINDOWS 2008 Server vč. kompletního zasíťování strukturovanou kabeláží na ZŠ Krásné Pole v Ostravě.
Tento projekt byl spolufinancován ze zdrojů z EU.

 

NOD32 GOLD PARTNER

červenec 2009

eset.png

Naše společnost opět obhájila certifikaci NOD32 GOLD PARTNER na další období.

Technikům gratulujeme.

tisk produktu  Tisk stránky