O firmě

Profil společnosti

Firma CSKA Karviná,spol. s r.o. zajišťuje komplexní služby v oblasti výpočetní, kancelářské a zabezpečovací techniky pro široké spektrum zákazníků, počínaje domácími uživateli, přes malé a střední firmy, státní správu a školství, až po největší firmy z výrobní či nevýrobní sféry ostravského regionu.

V Ostravském regionu firma rychle získala silné postavení. Stěžejní činnosti firmy je mimo ucelených řešení na klíč, ekonomických informačních systémů také oblast Outsourcingu provozu IT. Další neméně významnou výhodou je schopnost lokálního poskytování veškerých servisních služeb souvisejících s provozem výpočetní techniky. Krédem firmy je max. schopnost rozumět našim zákazníkům a pomáhat jim dosahovat jejich podnikatelských cílů, pomocí námi poskytovaných informačních technologií.

Strategie firmy

Naším cílem je poskytnout zákazníkovi kompletní služby související s provozem kancelářské techniky od prodeje, přes instalace a případné záruční i pozáruční opravy. Mobilita a servisní pohotovost jsou zárukou zajištění špičkové profesionální práce našich techniků.

Nabídka společnosti CSKA Karviná je zaměřená do 3 hlavních činností:

  • Outsourcing a servisní služby
  • Podnikové aplikace
  • Prodej HW, SW a doplňků

 

tisk produktu  Tisk stránky