ACRONIS

Jsme certifikování specialisté na veškerá řešení od společnosti ACRONIS. Nabízíme produkty od zálohování koncových stanic až po zálohování serverů na platformě LINUX, MICROSOFT Server, MICROSOFT SBS Server, MICROSOFT SQL Server, MICROSOFT Exchange, zálohování virtuálních serverů, atd.

True Image for Microsoft Windows Small Business Server

Malé a střední organizace čelí přinejmenším stejmým hrozbám jako velké podniky, přitom jsou ale více zranitelné v případě havárií. Život malých organizací je závislý na menším počtu serverů, IT zaměstnanců a k dispozici mají měně technických zdrojů než velké podniky, takže obnova dat vyžaduje relativně více personálních a technologických prostředků než ve velkých podnicích. Statistický úřad ve spojených státech zjistil, že 93% všech společností, které prodělají významnou ztrátu dat, ukončí činnost během pěti let. Následek selhání byť jen jednoho kritického serveru může mít pro podnik dramatický dopad na jeho finanční a IT zdraví.

Pro obnovu po haváriích a migraci systému mezi fyzickým a virtuálním prostředím v prostředí Microsoft Small Business Serveru nabízí Acronis True Image for Microsoft Windows Small Business Server vysokou flexibilitu a přidanou hodnotu pro small business servery zapojené v síti.

Stojí vás výpadky serveru desítky tisíc korun za hodinu? Acronis True Image for MS Small Business Server je komplexní řešení pro zálohování a obnovu po haváriích small business serverů, umožní vám pokračovat v práci s minimálními prostoji.

True Image Echo Server for Windows

ste malá organizace, provozujete vlastní server s kritickými službami a máte omezený rozpočtem na správu IT? Kolik Vás stojí výpadky serveru? Jak rychle jste schopni obnovit práci serveru? Acronis True Image Echo Server for Windows vám poskytne komplexní systémovou ochranu s možností bare-metal obnovy a minimalizuje tak dobu případného výpadku na minimum. Acronis True Image Echo Server podporuje 64 bitové i 32 bitové operační systémy, takže jej můžete použít jak na nové tak starší systémy.

Acronis True Image Echo Server for Windows vám umožní vytvářet obrazy disků, které obsahují operační systém, včetně veškerých aplikací a konfigurace a zálohovat kritické databáze.

True Image Echo Server for Linux

Zálohování Linux serverů

Lokální spravované online zálohování, imaging serverových disků a řešení bare-metal obnovy pro Linuxové servery.

Jste malá organizace, provozujete vlastní server s kritickými službami a máte omezený rozpočtem na správu IT? Kolik Vás stojí výpadky serveru? Jak rychle jste schopni obnovit práci serveru? Acronis True Image Echo Server for Linux vám poskytne komplexní systémovou ochranu s možností bare-metal obnovy a snižuje tak dobu případného výpadku na minimum

Acronis True Image Echo Server for Linux vám umožní vytvářet obrazy disků, které obsahují operační systém, včetně veškerých aplikací a konfigurace a zálohovat kritické databáze.

True Image Virtual Edition

Acronis® True Image Virtual EditionTM je plně funkčním, cenově efektivním a škálovatelným řešením pro IT organizace, které potřebují zálohování, obnovení nebo testování virtuálních serverů na jednom fyzickém serveru - za jednu cenu. Neexistují žádná omezení nebo dodatečné poplatky za zálohování a obnovení nových virtuálních strojů umístěných na jednom hostitelském serveru.

Podpora všech hlavních virtualizačních platforem

Produkty Acronis True Image Echo nyní podporují virtuální stroje a formáty souborů Citrix ® XenServer, společně s nedávno zavedenou podporou platforem VMware®, Microsoft® a Parallels®. Tato aktualizace dává uživatelům produktů Acronis volnost ve výběru virtualizační platformy, aniž by museli riskovat jiné produkty pro zálohování a obnovu.

Zálohování do dvou umístění

Zákazníci mohou zálohovat image serveru do dvou umístění, včetně NAS a SAN nebo do Acronis Secure Zone. Zálohování do dvou umístění pomáhá chránit fyzické a virtuální servery před selháním softwaru, a pokud dojde k fyzickému poškození zařízení, může ušetřit dny.

Integrace Acronis Recovery for Microsoft Exchange

Uživatelé Acronis® RecoveryTM for Microsoft Exchange nyní mají přístup ke zvláštním funkcím Exchange z Management konzole Acronis True Image Echo. Tato funkce urychluje obnovení a migraci ze serverů Exchange, a to i na holé stroje, čímž redukuje celkové zatížení správy v prostředí Exchange.

tisk produktu  Tisk stránky