Optimalizace tisku

Tiskové úlohy - jejich optimalizace a úspory v síťovém prostředí

Naši specialisté jsou připraveni poskytnout profesionální služby v monitoringu tiskového prostředí, tato data analyzovat a navrhnout a nasadit účinná optimální řešení.

Monitoring tiskového řešení

V rámci těchto služeb je provedena instalace software zajišťujícího kompletní monitoring tiskového prostředí. Jsou hlídány tiskové výstupy na síťových tiskárnách i na lokálně připojených tiskárnách. Software není vázán na jednoho výrobce tiskáren nebo kopírek a je umožněn monitoring tisku v prostředí Linux i Microsoft Windows.

Audit tiskového prostředí

Na základě monitoringu tiskového prostředí je tvorba manažerských výstupů/pohledů, které slouží pro finální rozhodnutí o tom zda-li optimalizovat tiskové prostředí. (informace o počtu vytištěných stránek, s rozdělením na uživatele nebo zařízení.) Dále je možné provést detailní audit použitých zařízení, jejich zhodnocení z pohledu životnosti a poskytovaných servisních služeb (záruční a pozáruční servis), zjistit a popsat konfiguraci jednotlivých zařízení a konfiguraci souvisejících částí infrastruktury.

SafeQ

tisk produktu  Tisk stránky