Kamerové systémy

Ochrana majetku je v současné době nezbytnou součástí provozu každé firmy, která chce pečlivě střežit nejen své know-how, ale i zaměstnance, vnitřní vybavení a objekt ve kterém se nachází.

Pokud nemáte to štěstí, že vaše firma sídlí v již střeženém objektu, není nic jednoduššího než tento handicap napravit. Nabízíme vám kompletní řešení v oblastech kamerových a zabezpečovacích systémů, jejich implementaci, servis a údržbu.

Výhody služby

  • Vypracujeme pro vás projekt a poradíme s problematikou bezpečnosti
  • Provedeme kompletní implementaci včetně souvisejících prací (kabeláž, drobné stavební práce)
  • Pomůžeme vám vybrat správné řešení a komponenty
  • Zajistíme záruku, dohled a podporu řešení

Zabezpečení objektu

Z pravidla je řešeno v kombinaci obou systémů – Kamerového systému (KS) a Elektronického zabezpečovacího systému (EZS). Jedna kamera bývá umístěna ve vstupní hale a pomáhá identifikovat každého, kdo vstoupí do objektu. Další kamery jsou v garáži, výrobní hale, skladech atd. Díky použití prostorových čidel, snímačů tříštění a magnetických kontaktů je zajištěna ochrana objektu v několika režimech.

Digitální záznamové zařízení

Záznamové zařízení ukládá data na pevný disk s volitelnou kapacitou podle požadované doby archivace a možností ukládání dat na síť. Vestavěný webovým server nabízí uživatelsky příjemné rozhraní pro snadnou správu. Přístup přes webového klienta umožňuje sledovat dění v okolí objektu z jakéhokoli místa s přístupem na internet.

Kamery a osvětlení

V nabídce je široké portfolio černobílých a barevných kamer s volitelným úhlem a infra přísvitem pro externí i interní použití. Klienti si mohou vybrat z různých variant, včetně kamer typu antivandal odolných proti zničení. Obraz kamer je možné modulovat na stávající televizní rozvod a pohodlně tak sledovat dění v objektu.

Video-vrátný

Vnitřní prostory domu jsou spojeny se vstupní branou videotelefonem, který zprostředkovává komunikaci s příchozími z ulice.

Elektronický zabezpečovací systém (EZS)

Systém je možno vybavit GSM komunikátorem a napojit ho na pult centralizované ochrany PCO.

Vzdálený přístup

Pomocí digitálního záznamového zařízení je možné získat zabezpečený přístup k obrazu prostřednictvím mobilního telefonu nebo notebooku odkukoliv.

tisk produktu  Tisk stránky