GFI

Antivirový systém GFI

Antivirový software pro ochranu emailu před viry, exploity a trojany

Potřeba monitorování mailových zpráv pro případný nebezpečný, útočný nebo důvěrný obsah nebyla nikdy viditelnější. Nejnebezpečnější viry, schopné zcela ochromit váš poštovní systém a podnikovou síť, jsou distribuovány celosvětově po síti internet v průběhu několika hodin (např. vir Love Letter). Běžné antivirové skenování produktem jednoho výrobce neposkytuje dostatečnou ochranu. A co je ještě horší, že email se pravděpodobně stává prostředkem pro instalování tzv. zadních vrátek, případně Trojských koní (backdoors, Trojans) a dalších škodlivých programů usnadňujících potenciálním útočníkům průnik do vaší sítě. Produkty omezené na jeden antivirový nástroj neochrání před zneužitím emailu a útoky tohoto druhu.

Vaší jedinou ochranou je instalace komplexního systému pro kontrolu obsahu pošty a antivirové řešení chránící váš mailserver i síť. GFI MailSecurity funguje jako emailový firewall a chrání vás před mailovými viry, zneužitím a dalšími hrozbami a také před emailovými útoky cílenými na vaši organizaci.

GFI MailSecurity je dostupná jako SMTP brána nebo ve verzi pro VS API. SMTP brána by měla být umístěna na rozhraní vaší sítě jako server pro předávání pošty a skenovat příchozí a odchozí poštu. Verze VS API se bezešvě integruje s Exchange serverem 2000/2003 a skenuje datové úložiště Exchange 2000/2003. Obě verze lze kombinovat pro docílení optimální ochrany.

Proč dát přednost GFI MailSecurity před jinými antivirovými systémy, případně systémy pro kontrolu obsahu?

  • Integruje několik antivirů – nezávislost na výrobci antiviru a vyšší bezpečnost
  • Jedinečný Trojan & Executable Scanner detekuje nebezpečné spustitelné soubory bez nutnosti virových aktualizací – např. MyDoom byl detekován ihned
  • Email Exploit Engine a HTML Sanitizer odstraní z emailu exploity a HTML skripty

tisk produktu  Tisk stránky