VMware

VIRTUALIZACE VMware

Virtualizace serverů pomoci VMware Infrastructure 3.0 Enterprise je revoluční přístup pro řešení firemní serverové infrastruktury.

Server hosting s využitím virtualizace pomocí VMware přináší vlastnosti obvyklé u třídy mainframe za cenu standardního řešení.

Díky efektivnějšímu využití hardwarových prostředků a konsolidaci přináší virtualizace pomocí VMware finanční úsporu a zpravidla i kvalitnější službu, než jakou nabízí běžný dedikovaný hardware.

Základní parametry

  • Vysoká dostupnost
  • Konsolidace infrastruktury
  • Provozní úspora
  • Podpora světových výrobců
  • Flexibilita, snadná údržba a přenositelnost

Vysoká dostupnost – Vmotion

Vmotion umožňuje migraci běžících virtuálních strojů bez přerušení chodu operačního systému a aplikací. Díky tomu je možno provést servis hardware a infrastruktury bez nutnosti odstávky aplikace. Díky funkcím VMware Infrastructure – Vmotion a High Availability a redundantnímu úložišti SAN zůstane provoz operačního systému a aplikací virtuálního stroje nepřerušen i v případě pádu hostitelského serveru.

Flexibilita, snadná údržba a přenositelnost

Služba VMware hosting se dynamicky přizpůsobuje vašim potřebám a růstu. Platíte pouze za služby, které skutečně využijete. Šablony virtuálních strojů umožní okamžité nasazení vašich nových aplikací. Díky přenositelnosti Virtuální strojů mezi různými verzemi VMware můžete snadno přenést váš virtuální server do jiného nebo z jiného prostředí.

Podpora virtualizace od světových výrobců

Virtualizace pomocí VMware je podporována a doporučována předními výrobci informačních systémů a aplikační infrastruktury jako je Micrososft, SAP, Intel, EMC, Oracle, Citrix, RedHat, Novell, Suse, DELL

tisk produktu  Tisk stránky