TrustPort

Antivirový systém TrustPort

Široká paleta bezpečnostních řešení TrustPort 2009 z dílny společnosti TrustPort v sobě implementuje všechny prvky potřebné k zajištění informační bezpečnosti jednotlivých uživatelů i celé organizace.

TrustPort Antivirus 2009

Virová nákaza může přijít odkudkoli. Otevřete si přílohu elektronické pošty, stáhnete si dokument z webu, vložíte do mechaniky optický disk nebo připojíte k počítači flash disk. Důvěřujte řešení, které ochrání váš počítač proti škodlivým kódům všeho druhu, vyberte si TrustPort Antivirus 2009.

TrustPort PC Security 2009

Bezpečnost elektronických dat má mnoho aspektů. Nepřejete si, aby vaše data někdo poškodil nebo zničil. Nechcete, aby vaše data četla či používala nepovolaná osoba. Nemáte zájem, aby vás někdo obtěžoval nevítanými a nepotřebnými daty. Vyberte si řešení pro komplexní bezpečnost vašeho počítače, zvolte TrustPort PC Security 2009.

TrustPort Net Gateway 2009

Kritickým bodem vaší sítě je komunikace s internetem. Většina hrozeb buď čeká na webových stránkách, nebo přichází elektronickou poštou. Nedovolte jim dostat se k firemním serverům a pracovním stanicím. Zastavte je už na vstupním bodu vaší počítačové sítě, využijte řešení TrustPort Net Gateway 2009.

TrustPort Managment 2009

Jestliže používáte na svých počítačích řešení TrustPort PC Security nebo TrustPort Antivirus, máme pro vás efektivní a praktický způsob, jak tento software centrálně instalovat, nastavovat a aktualizovat. TrustPort Management 2009 je serverová aplikace, umožňující nejen hromadnou správu klientského softwaru TrustPort, ale také uplatnění firemních bezpečnostních politik, sledování bezpečnostních incidentů či vzdálené spouštění úloh na počítačích. Řešení, které spojuje snadné ovládání a pokročilá nastavení, to je TrustPort Management 2009.

TrustPort WebFilter 2009

Bezpečnostní řešení na jednotlivých stanicích v počítačové síti se dávno stalo samozřejmostí. Navzdory této ochraně však někdy dochází k infekci počítačů škodlivými kódy, zejména při návštěvách určitých kategorií webových stránek, jako jsou kupříkladu stránky s nelegálním softwarem nebo s pornografickým obsahem. Zabraňte nepotřebným, nežádoucím či nebezpečným webovým aktivitám uživatelů vaší firemní sítě, spolehněte se na serverové řešení TrustPort WebFilter 2009.

TrustPort Antivirus USB Edition

Produkt zabezpečuje rezidentní ochranu USB flash disku, na kterém je instalován. Nabízí na vyžádání kontrolu libovolného hostitelského počítače s USB rozhraním, bez nutnosti instalace softwaru na pevný disk.

TrustPort Antivirus U3 Edition

Produkt lze použít pouze pro ochranu U3 smart disku. Jedná se o speciální verzi USB flash disku s vlastním správcem programů. Majitel může nosit své aplikace s sebou a spouštět je na libovolném počítači s USB rozhraním.

tisk produktu  Tisk stránky