McAfee

Antivirový systém McAfee

Produkty společnosti McAffe pro domácí uživatele i firemní sféru nabízejí dlouhodobě výbornou kvalitu a vysokou úspěšnost v boji proti virům i dalším škodlivým programům. Společnost McAffe patří již řadu let mezi světovou špičku mezi producenty bezpečnostních produktů, které jsou kladně hodnoceny nejen odborníky, ale i širokou veřejností.

Produkty společnosti McAfee poskytují zákazníkům špičková řešení (klasická i online) navržená k zabezpečení, ochraně a optimalizaci počítačů domácích uživatelů.

Mezi špičková řešení společnosti McAfee pro stolní počítače patří prvotřídní software ochrany před viry, zabezpečovací a šifrovací software a software pro optimalizaci výkonu počítače. Služby webového zabezpečení společnosti McAfee využívají patentovaný systém a proces doručování softwaru prostřednictvím internetového prohlížeče, který poskytuje tyto služby uživatelům online prostřednictvím webového serveru cz.mcafee.com, jednoho z největších serverů s placeným předplatným v Internetu, který má v současnosti více než dva miliony aktivních předplatitelů.

tisk produktu  Tisk stránky